metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Tewu ~Tewu (Gość)05.05.2023 00:12

Fajnie, że tą konstytucję ogłosili 3-go mają. Mam tylko pretensje do Churchilla i Roosevelta. Przecież mogli że trzy dni podpisywać akt kapitulacji i te dni ogłosić świętami w Europie.
No nie, panie Ziobro!
Niemcy w tym czasie musieliby pracować po 72 godziny na dobę, za Mateusz ową miskę ryżu.

02


nnn. ~nnn. (Gość)03.05.2023 18:00

Ilu to biskupów katolickich /przeciwników konstytucji/ powiesił lud Warszawy parę lat później? Nie będę tu wspominać. Generalnie kościół katolicki był przeciwny tej Ustawie. Dlaczego? Ograniczała wpływy kleru. Francuzi potraktowali go/ kler/ zdecydowanie ..."wspaniałomyślnie" dlatego dzisiaj jest tak a nie inaczej we Francji i w Polsce...

172


antonio1 ~antonio1 (Gość)05.05.2023 08:59

Zawsze powtarzam - niech chociaż raz ktoś z tego zacnego towarzystwa kupi kwiaty za swoje pieniążki, nie za publiczne.

40


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)05.05.2023 04:03

Ja tam wolę oglądać Waszą galerię zdjęć z tego bekowiska, aniżeli w nim uczestniczyć, a to dlatego, że tych lanserów już nie chce mi się słuchać.

42


pozdrawiam ~pozdrawiam (Gość)07.05.2023 10:22

Toś mnie zaskoczył tym logicznym wywodem, bowiem nawet przez moment nie sądziłem, że Jan Paweł II popierał komunistów i dlatego był orędownikiem wejścia Polski do Unii Europejskiej. W tym polityczno partyjnym zaślepieniu pomyliły ci się dwa różne twory powstałe w rożnych czasach i na bazie zupełnie różnych ideologii, ale cóż,
zdrowy rozsądek nie zawsze idzie w parze z politycznym obiektywizmem.

12


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)03.05.2023 22:12

E tam, nie ma się czym podniecać, konstytucja niewiele dziś już znaczy. Kto nie przespał ostatnich trzech lat, ten dobrze wie, że nad konstytucją stoją ustne rozporządzenia wydawane przez premiera. Ci, co przysięgali stać na straży prawa, sumiennie pilnowali, by te sprzeczne z konstytucją ustne dyspozycje zostały wdrożone. Obecnie hierarchia prawa w Polsce prezentuje się tak: polecenia wydawane przez globalistów => wytyczne z eurokołchozu => ustne dyspozycje premiera => konstytucja => inne akty prawne.
Coś pomieszałem?

174


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat